Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Elvis Pupa ironizon Arbana Osmanin: Të mbledhim lekët t’i blejmë një stol, se…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Arbana Osmani është një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptarë, jo vetë, për profesionalizmin që tregon, por edhe për karakterin e saj.

Ajo është moderatorja e “Big Brother VIP”. Show i cili zgjat për rreth 3 orë, që si duket e lodh disi Arbanën duke qëndruar në këmbë.

Moderatoja shpesh herë në mes të emisionit ulet në skenë, çfarë është komentuar edhe shpesh. Ky është një veprim që e bën dhe Maria De Filippi.

Së fundmi, aktori i njohur i humorit Elvis Pupa ka ironizuar Arbanën me anë të një postimi në Instagram në lidhje me këtë situatë, teksa e quan “Arbana De Filipi”.

Teksa ka postuar një foto nga spektakli, ai shkruan “them të mbledhim lekët t’i blejmë një stol Arbana de Filipit se pa qamet tu fshi studion me plaçkat e trupit”.

bi
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img