Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
14 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Elvis Naçi jep LAJMIN FANTASTIK për 15 vjeçarin e sëmurë: U bë brenda një dite

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme, mediat raportuan se bamirësi i njohur, ndihmoi 15 vjeçarin shkodran Musa Baculi duke i siguruar një pjesë të parave që i duheshin për kurimin përmes emisionit “Shqiptarët për Shqiptarët”.

Musa kishte nevojë për kurim në Itali por nuk kishte pasaportë dhe për këtë u akuzua shteti shqiptar që nuk po bënte asnjë përçapje.

Mirëpo sot, bamirësi na ka dhënë lajmin e mirë. Musa është pajisur me pasaportë brenda ditës.

“Pashaporta e Musa Baculi u bë brenda një ditë, i falenderoj të gjithë ata që ndihmuan në arritjen e kësaj vepre të mirë”, shkruan bamirësi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img