Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Elvis Naçi jep lajmin e madh, mblidhen në kohë rekord lekët për shërimin e të riut

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë, imami i njohur e bërë të ditur lajmin, ndërsa shuma prej 30 mijë eurosh është mbledhur në kohë rekord. Një falenderim i madh nga Elvisi shkon për gjithë bamirësit dhe të gjithë shqiptarët që u sensibilizuan për rastin.

Më shumë

spot_img