Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
37 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Elvis Naçi jep lajmin e gëzueshëm: Me lejen e të madhit Zot, do të hapim një shkollë profesionale për fëmijët jetimë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

22b595f9f75b44a8e0a48cf4e0b2ea7f

Hoxha i njohur dhe shumë i respektuar, Elvis Naçi ka njoftuar për të gjithë lajmin e mirë dhe të shumëpritur.

Ai thotë se me shpresën e Zotit do të hapë një shkollë profesionale e cila do të jetë për fëmijët jetimë që nuk kanë mundësi shkollimi.

Naçi përmes këtij njoftimi në rrjete sociale thotë se qëllimi është që këta fëmijë të mësojnë dhe të dalin në dritë, duke ditur që në vendin tonë ka një mungesë të theksuar të shkollave profesionale, dhe rrjedhimisht mungesë në treg të profesioneve të lira.

160247671_3774404349310219_1320503441705212539_o.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img