Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Elvana Gjata zbulon surprizën e madhe dhe të gjithë mbetën pa fjalë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

24db5cdc2abb6b96c23db67ffcd651bc

Ka vetëm pak ditë që Elvana Gjata ka publikuar klipi e saj më të ri në bashkëpunim me Capital T.

Por mesa duket surprizat nuk kanë të ndalur, këngëtarja do të përformojë në festivalin Sunny Hill në Prishtinë në fillim të muajit gusht.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo në Instagram, përmes publikimit të një fotoje ku shkruan: ‘Ju thashë që kisha një surprizë të vogël dhe ja ku është. Jam e lumtur t’ju njoftoj se do të performoj këtë vit në Sunny Hill Festival. Uroj t’ju shoh të gjitheve aty, për një natë të paharrueshme. Jemi shqiptarë’.

Kujtojmë që festivali do të mbahet më datat 2,3 dhe 4 gusht, ku do të performojnë yjet ndërkombëtarë Miley Cyrus dhe Calvin Harris.

Screenshot_11.png

Screenshot_13.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img