Tirana
scattered clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
40 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Elvana Gjata takon presidenten Vjosa Osmani dhe i bën dhuratën speciale: E lumtur për bisedën e ëmbël (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Elvana Gjata është takuar ditën e sotme me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, e cila ka postuar disa foto në rrjetet sociale përkrah Osmanit dhe e falenderon për pritjen e bisedën e ëmbël.

Gjatë takimit, Elvana i ka dhuruar presidentes kosovare një kopje të albumit “Çelu”.

Më shumë
spot_img
spot_img