Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
42 %
7.7kmh
0 %
Sht
28 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Elvana Gjata paralajmëron projektin “gjigant”, këngëtarja do të këndojë krah artistëve të famshëm (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas hitit të titulluar “Loti”, duket se Elvana Gjata nuk do të ndalet këtë verë. Këngëtarja ka paralajmëruar projektin e radhës.

Ajo bën me dije se shumë shpejt do të vijë me një bashkëpunim, këtë herë me këngëtaren e famshme me origjinë rumune, Inna dhe me muzikantin e njohur me emrin Sickotoy.

Këngëtarja nuk ka zbuluar shumë detaje për këtë projekt, i cili do të titullohet “Papa”,  të cilin jemi  kureshtarë ta dëgjojmë sa më shpejt.

218070540 490525182041930 2626769992326121689 n

Më shumë

spot_img
spot_img