Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Elvana Gjata LARGOHET nga Shqipëria, Lala jep DETAJE: Nuk dua t’i rrezikoj jetën…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në ish-Bllok, ku i mbeti i vrarë një person dhe u plagosën 3 të tjerë.

E ftuar në emisionin “Kjo Javë” gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja rreth përfshirjes së këngëtares Elvana Gjata në vrasje.

Gazetarja rrëfen se Elvana Gjata është larguar nga Shqipëria disa orë pas ngjarjes së rëndë, por nuk do të japë detaje më shumë për shkak se nuk do t’i vendosë jetën në rrezik.

“Elvana eshte larguar nga Shqipëria, ka udhëtuar në SHBA, rezervoi të drejtën mos e publikojë, ajo mendohet si molle e sherrit, por Prokuroria nk e fokusoi hetimin vetëm në këtë drejtim. Nuk dua të jap më shumë detaje se nuk dua t’i rrezikoj jetën. Nuk më rezulton të jetë shoqëruar në aeroport nga persona të afërt”, rrëfen gazetarja.

Më shumë

spot_img