Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
67 %
1kmh
0 %
Pre
16 °
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Elvana Gjata kthehet në “mollë sherri”, plasin replikat mes gazetares dhe Olti Currit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bashkëpunimi i këngëtares Elvana Gjata me DJ e famshëm David Guetta, ka sjellë një “luftë” replikash mes gazetares Desara Karaiskaj dhe blogerit Oliti Curri.

Pak ditë më parë, gazetarja ka komentuar suksesin e këngës “For ever is over”, duke kritikuar ashpër anglishten e Elvana Gjatës si dhe klikimet që sipas saj janë “në vend numëro” dhe pse pritshmërisë pas bashkëpunimit me DJ e famshëm ishin shumë më ndryshe.

Sipas Dasarës, Guetta i ka marrë një shumë të majme këngëtares shqiptare dhe ka kaluar rradhën me këngën e shqiptares, madje nuk e ka përfshirë as në playlist-ën e tij muzikore.

Ky koment nuk është pritur dhe aq mirë nga Olti Curri, i cili i ka dalë në mbrojtje këngëtares Gjata, ndërsa më poshtë ju sjellim debatin mes tyre në rrjetet sociale.

Më shumë

spot_img