Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Elvana Gjata ka qarë në Zvicër, Albi Nako zbulon arsyen

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Elvana Gjata ka qënë së fundmi pjesë e koncertit “Alba Festival” që u mbajt në Zurich të Zvicrës pak ditë më parë.

Në rrjetet e saj sociale, këngëtarja publikoi një video ku të pranishmit në korcert kërkonin që ajo të dilte sërish në skenë.

Ndërsa, dje Albi Nako ishte i ftuar në emisionin “Rudina” dhe tregoi se në Zvicër i kishte bërë përshtypje dashuria me të cilën ishte pritur në skenë Elvana Gjata. Koeraografi zbuloi s epër këtë arsye këngëtarja kishte qarë atje.  

“Ajo çfarë më bëri përshtypje në Zvicër ishte pritja e publikut për Elvanën, e kthyen tri herë. Pati një sukses të jashtëzakonshëm, prandaj qau Elvana atje”, tha koreografi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img