Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
72 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
27 °
Mar
25 °
E premte, 17 Shtator, 2021

‘Elvana Gjata heq dorë nga muzika’, Ermal Mamaqi zbulon ARSYEN

spot_img

Lajme të ngjashëm

42f3b1be6f2f985788a87e439d690b28

Pas suksesit të arritur si aktore në filmin ‘2 gisht mjaltë’ duket se Elvana Gjata ka vendosur të heqë dorë nga profesioni si këngëtare.

Këtë lajm e ka bërë të ditur aktori Ermal Mamaqi në një intervistë për median e huaj ‘CINEUROPA’ gjatë qëndrimit në Kanë.

Ai deklaroi Elvana po mendon të heqë dorë nga muzika dhe t’i përkushtohet aktrimit.

‘Ylli tjetër i filmit është Elvana Gjata. Ajo është një ndër këngëtaret më të famshme në Shqipëri, gjithashtu është edhe aktore. Besoj se suksesi ka ardhur edhe për shkak se ajo luan në film. Është hera e parë që ajo aktron në një film të madh dhe është duke menduar të heqë dorë nga muzika dhe t’i përkushtohet aktrimit’, tregoi Ermali.

ermal-mamaqi-elvana-gjata.jpg

Elvana-Ermali.jpg

elvana.png

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img