Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Elvana Gjata gjen sozinë dhe kanë një ngjashmëri të frikshme (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë shumë aktive kohët e fundit.

Ajo ka publikuar brenda pak kohëve tre videoklipe, të cilat janë pritur mjaft mirë nga publiku.

Elvana ka vendosur që të publikojë në Instastory, disa nga videot e realizuara nga fansat me këngët më të reja të saj.

Mirëpo, në njërin prej postimeve ka rënë në sy një vajzë. Ajo ka një ngjashmëri të madhe me këngëtaren dhe duken si dy kopje të njëra-tjetrës.

Buzëqeshja, mimika dhe lëvizjet janë plotësisht të njëjta. Mund të themi pa frikë që këngëtarja sapo gjeti sozinë e saj.

Screenshot_3.png

Screenshot_2.pngScreenshot_8.png

Screenshot_10.png

 

Më shumë
spot_img
spot_img