Elvana flet për herë të parë publikisht për Florin: Për atë ndjej vetëm...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:48 18-02-2018 Elvana flet për herë të parë publikisht për Florin: Për atë ndjej vetëm...

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata ishte e ftuar mbrëmë në emisionin “Xing me Ermalin”. Gjatë intervistës sigurisht që këngëtarja nuk mund t’i shpëtonte edhe një pyetjeje për Flori Mumajesin për të cilin është përfolur se ata kanë qenë në një lidhje dashurie.

Në episiodin e realizuar në apartamentin e saj Elvana pohoi se për Florin ndjen vetëm mirënjohje.

"Gjithë çfarë ndjej është vetëm mirënjohje dhe do të jetë një mirënjohje që nuk do të ndryshojë asnjëherë deri në fund të jetës sime”, ka thënë Elvana për Florin.

Kujtojmë se marrëdhënia e tyre e ngushtë u shkëput 2 vite më parë kur Elvana filloi rrugëtimin e saj jashtë vendit.

82678-640-0-5a8899c17d904_1518901815-3915925.jpg

elvana-gjata-dhe-flori.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dashuria nuk njeh moshë, 75-vjeçarja xheloze për të dashurin 90-vjeçar
Ilda Bejleri e kuqe flakë, ndez situatën me të pasmet bombastike (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011002063751221
array(1) { ["section"]=> string(77) "elvana-flet-per-here-te-pare-publikisht-per-florin-per-ate-ndjej-vetem-110640" }