Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Elton Deda i revoltuar me këmbësorët: Ore trima kokëbosh, mos doni të pini edhe një kafe te vijat e bardha?!

Lajme të ngjashëm

Këngëtari i njohur Elton Deda është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku vazhdimisht reagon për çështje të aktualitetit.

Së fundmi ai është shprehur i revoltuar me këmbësorët, duke i quajtur edhe “kokëboshë”. Këngëtari shkruan se vijat e bardha janë bërë për të ecur dhe jo për të shëtitur.

“Ore trima kokeboshe! Vizat e bardha jane bere per te ECUR jo per te SHETITUR! Doni dhe nje kafe ta pini aty?”, shkruan këngëtari.


Më shumë