Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
1kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Elsa Lila ka gati rikthimin në Shqipëri, mesazhi për Pirro Çakon

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas problemeve me drejtësinë italiane, Elsa Lila, u rikthye në rrjetet sociale ku dhe bëri me sije se shumë shpejt do të rikthehet edhe në Shqipëri.

Përmes disa postimeve Elsa lajmëroi edhe një këngë të re të cilën po e përgatit për publikun.

Por, duket se Elsa e ka marrë seriozisht rikthimin dhe së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” hitin e saj, atë me Pirro Çakon. është rikthyer edhe në rrjetet sociale.

“Diferenca je ti” me Pirro Çako! Kujtime të shkëlqyera,këngë e madhe,festival i madh! Ishim pjesmarrës në festivalin në 2007! Përqafime Pirro, perqafime Pali Kuke”, ka shkruar ajo krah këngës.

Mos ndoshta vallë, ky është një sinjal se do të kemi një këngë tjetër hit nga dy ikonat e muzikës shqiptare, apo mos ndoshta ky ishte një mesazh për Pirron duke i kërkuar një tjetër bashkëpunim së bashku.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elsa Lila (@elsalilaofficial)

Më shumë


spot_img
spot_img