Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
Sht
40 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Eliza Dushku shtatzënë për herë të dytë, aktorja jep lajmin special me foton e ëmbël

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e05d762fdf079dbbf288188453fd798f

Aktorja shqiptare me famë botërore Eliza Dushku, është në një pritje të ëmbël dhe lajmin e bëri të ditur vetë ajo nëpërmjet një postimi në Instagram.

E veshur me një fustan blu duke shijuar rrezet e diellit, aktores i duket barku i rrumbullakosur. Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve të saj të cilët nuk kanë nguruar ta urojnë aktoren që edhe vetë është shfaqur shumë e emocionuar.

Kujtojmë se Eliza është nënë e një djali dhe për të kjo është lumturia e saj e dytë.

Më shumë

spot_img
spot_img