Tirana
scattered clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
59 %
2kmh
40 %
Mër
19 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
19 °
E mërkurë, 12 Maj, 2021
spot_img

Elita Rudi shfaqet në super formë, poston foton ku tregon barkun e sheshtë pas lindjes

spot_img

Lajme të ngjashëm

Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë pak javë më parë. Bukuroshja solli në jetë vajzën e tyre, të cilën e pagëzuan me emrin Bota, një emër me kuptim të veçantë, pasi vogëlushja për ta është gjithë bota.

Dhe pse ka kaluar vetëm pak kohë pas lindjes, ajo që vihet re është se Elita duket shumë në formë dhe me linja perfekte. Së fundmi ajo ka postuar dy foto, ku në njërën shfaqet para lindjes së vajzës dhe në tjetrën tregon barkun e sheshtë pas lindjes.

174489350 489503312494552 2516801830941790321 n

Në foton e dytë bukuroshja pozon para pasqyrës, ku tregon barkun e sheshtë dhe shkruan: 1 muaj e dy javë pas lindjes.

173969784 3851987964837278 5304489908059542427 n

Mos ndoshta Elita është duke ndjekur ndonjë dietë të fortë për të ruajtur këto linja? Këtë ende s’dimë ta themi.

spot_img

Më shumë

spot_img