Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Elita Rudi dhe Gjiko bëhen prindër për herë të dytë, lind vajza e tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f33a88c3566869187d49eca2df77e94f

Elita Rudi dhe këngëtari i njohur Gjiko janë bërë prindër për herë të dytë.

Sipas informacioneve për “Telegrafin” burime afër tyre kanë bërë të ditur se Elita ka sjellë në jetë vajzën e tyre dhe të dyja, nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Vetëm 1 vit pasi u bënë prindër të një djali, ata lajmëruan se ishin sërish në pritje të ëmbël.

Më pas ata zbuluan përmes një videoja në rrjetet sociale se ishin në pritje të një vajze.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img