Elita Rudi AKUZON publikisht Oriola Marashin, për çfarë bëhet fjalë?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:28 08-04-2018 Elita Rudi AKUZON publikisht Oriola Marashin, për çfarë bëhet fjalë? Elita Rudi dhe oriola Marashi

Elita Rudi është ndër moderatoret më të pëlqyera në Kosovë.

Moderatorja është bërë shpesh pjesë e medias rozë, si pasojë edhe e marrëdhënies së saj me reperin Gjiko. I kemi parë shpesh teksa postojnë foto nga vendet ku pushojnë, aktivetet e tyre në punë dhe daljet publike. Por së fundmi Elita ka bërë diçka tjetër.

Emisioni që moderon bukuroshja ka nisur me disa akuza për fotoshop për modelen shqiptare Oriola Marashi. “Po më duket se Oriola ja paska ndërruar ngjyrën bikineve. Tek pjesa poshtë në anën e djathtë, ngjyra duket më e çelur, është përpjekur t'ja ndryshojë. Po e shikoni?".- tha Elita.

Nuk e dimë si do e presë modelja shqiptare këtë koment të moderatores.

 screenshot-24_1522184608-6672445.jpg

172073.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Babai i thotë pornostare? Reagon Enca: Është gjë e sëmurë…
Habit Enca, shkon në emision me UNAZË FEJESE, tregon kush ja dhuroi »
Article Logic
Execution time: 0.012015819549561
array(1) { ["section"]=> string(73) "elita-rudi-akuzon-publikisht-oriola-marashin-per-cfare-behet-fjale-116171" }