Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Elita ndryshon look, shokohet Gjiko: Gru a je ti?

Lajme të ngjashëm

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë një ndër çiftet më të preferuar të momentit.

Ata kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindër të një djali, të cili e kanë pagëzuar me emrin Zëri.  

Çifti janë shumë aktivë në rrjetet sociale, ku së fundmi Elita ka publikuar në Instagram një foto në të cilën shfaqet me një look të ri. i kanë

Mirëpo vëmendjen e ka marrë komenti epik i Gjikos, që mesa duket nuke ka njohur me flokët biond bashkëshorten.

‘Gru, a je ti?’,  i shkruan reperi, të cilit Elita ia kthen: ‘Hala idhnushëm me ty jam.’

‘Hajt se pajtohemi ne syfyr. Po shkoj me ngjyr mjekrrën, s’po di a t’kuqe apo t’gjelbërt’, i shkruan Gjiko me humor.

 

-640-0-5cd58c4bddbf1.jpg

-640-0-5cd58c4e2179f.jpeg

 

 

 

Më shumë