Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Elita dhe Gjiko organizojnë festë për lindjen e djalit (PAMJET e papublikuara më parë)

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë