Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Elisa Spiropali surprizohet nga e bija: Gjatë shtatzënisë me djalin, vajza bëhej xheloze, pasi lindi ai ndryshuan gjërat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja socialsite Elisa Spiropali mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisioni “Dola te Ola”, ku është surprizuar nga vajza e saj.

Vajza e Spiropalit u shfaq në një videomesazh të shkurtër ku i thoshte ministres se e donte shumë. “Përshëndetje mami, unë të dua shumë. Të uroj suksese, you are the best”, tha vajza e vogël e ministres. Ministrja tregoi se gjatë shtatzënisë me djali, vajza e saj ishte shumë xheloze, por pas lindjes së tij gjërat ndryshuan.

Spiropali foli edhe për marrëdhënien me bashkëshortin e saj, të cilin e konsideroi një mbështetje shumë të madhe, pasi është një nejri shumë i vendosur.

“Kuptohemi shumë mirë dhe është një mbështetje e madhe në jetën time. Është një njeri shumë i vendosur dhe me njerëz të tillë është shumë e lehtë”, u shpreh Spiropali.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img