Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Elisa Spiropali ‘shkrihet’ së qeshuri me Bashën, e krahason me aktorin e njohur të humorit (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

592be7b92e341d04f23ec5583f02c140

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin ka ironizuar vizitat e kreut të PD-së, Lulzim Basha nëpër qytete.

Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një video ku e krahason Bashën me personazhin e njohur në filmin e humorit Borat. Video-montazhin e ka shoqëruar me një këngë të njohur.

Për më tepër, Spiropali ka bashkëngjitur në video edhe momentin kur Lulzim Basha këndon himnin e flamurit.

Vizitat e tij nëpër qytetet e Shqipërisë ku po bën edhe fushatë, Spiropali i ka krahasuar me skenat e humorit në film.

“B. vs B.”,- shkruan ajo bashkëngjitur videos dhe e shoqëron me disa enmoji për të qeshur. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img