Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Elisa Spiropali ndërpret para kohe fjalimin, befas i jep fjalën Klosit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjatë takimit të Partisë Socialiste me votuesit për herë të parë në Berat ka folur edhe Sekretarja e Rinisë së PS-së Elisa Spiropali e cila e ka mbyllur fjalën më herët se zakonisht.

Gjatë fjalës së saj Spiropali është kollitur disa herë duke patur vështirësi edhe me frymëmarrjen. Në këto kushte zyrtarja e PS-së e ka patur të pamundur të vazhdojë fjalimin dhe ia ka kaluar menjëherë drejtuesit të qarkut të Beratit Blendi Klosi. 

Gjatë gjithë këtyre ditëve Spiropali ka qenë e angazhuar me fushatën duke duke shkuar në një pjesë të mirë të qarqeve në vend dhe mesa duket lodhja e zërit me fjalimet e gjata dhe të forta ka bërë të vetën.

Më shumë

spot_img