Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Elisa Spiropali merr stafetën si pasardhëse luftëtari, ‘veterania’ më e re e LANÇ-it

spot_img

Lajme të ngjashëm

0880e7cf08604b6015b58e5b126efe85

Ministrja e shtetit Elisa Spiropali është “veterania” më e re e Komitetit të Veteranëve të LANÇ-it.

Ajo ka marrë stafetën nga paraardhësi i saj luftëtar. Përmes një njoftimi në rrjetet sociale, ajo ka deklaruar mirënjohjen për kryetarin Rustem Peçi dhe komunitetin drejtues.

“Kënaqësi ta pish kafen e mëngjesit me Komitetin e Veteranëve të LANÇ.

Mirënjohje për kryetarin, Rustem Peçi, dhe Komitetin drejtues që më ftuan dhe më mirëpritën me një ngrohtësi të jashtëzakonshme.

Si pasardhëse luftëtari, stafetën e pranova me kënaqësi”,- shkruan Spiropali.

elisa_spiropalii.jpg

Më shumë

spot_img