Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
36 %
4.6kmh
0 %
Die
34 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Elisa Spiropali ‘kopjon’ Ramën, poston një FOTO me pasqyrimin e vetvetes, ja si e përshkruan ajo: I pashë të gjitha pasqyrat e botës, por asnjëra… (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

21085a530d863e6be545d8cee4e486d1

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka ‘kopjuar’ kryeministrin Edi Rama.

Ajo ka publikuar një foto në rrjetet sociale, me pasqyrimin e vetes së saj në një dritare. 

Gjatë takimeve me qytetarët, në zonën ku po bën fushatë, ajo ka gjetur pak kohë për të bërë një foto ‘artistike’.

Ministrja është e veshur me një këmishë ngjyrë blu, gjithashtu mban edhe një maskë.

Normalisht foton e ka shoqëruar me një shprehje të autorit të njohur spanjoll Jorge Luis Borges.

“I pashë të gjitha pasqyrat e botës dhe asnjëra prej tyre nuk më pasqyronte mua”,- shkruan Spiropali bashkëngjitur fotos.

elisa.png

edi_rama.png

Më shumë

spot_img
spot_img