Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Elisa Spiropali ironizon Kryemadhin: Te Mona më pëlqejnë shumë çizmet, ajo që hodhi në parlament ishte lëkurë shumë e mirë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja socialiste Elisa Spiropali ka ironizuar mbrëmjen e sotme kryetaren e LSI-së Monoka Kryemadhi, teksa u shpreh se tea jo i pëlqejnë vetëm çizmet.

Sipas Spiropalit, Kryemadhi është në parlament vetëm për të marrë dhe jo për të dhënë, pasi edhe çizmen që i hodhi kryeministrit, e kërkoi prapë që t’ia kthenin.

“Te Mona më pëlqejnë shumë çizmet, çizmja që hodhi ajo në parlament ishte lekurë shumë e mire. Dikush e konfiskoi, por Mona e kërkoi prapë mbrapsht dhe e mori. Mona është në parlament për të marrë nuk është për të dhënë”, tha Spiropali në Fiks Fare.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img