Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
31 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Elisa Spiropali: I qëndroj deklaratës që Rama është si Skënderbeu, vetëm ai di të bëjë qytete

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a424640606f8dbe44a0da408025a8b8e

Ministrja socialiste Elisa spiropali ka deklaruar në emisionin “Bardh a Zi” se i qëndron deklaratës së saj se kryeministri Edi Rama është si Skënderbeu.

Sipas saj, Rama është i vetmi njeri që di të ndërtojë qytete, mjafton të shihet si ajnë transformuar Vlora dhe Korça.

“Nëse ka një njeri dhe një forcë politike që di të bëjë qytet janë Edi Rama dhe Partia Socialiste. Shkoni shikoni Vlorën dhe Korçën”, tha Spiropali.

Aulon Kalaja: I qëndron deklaratës së Rama është si Skëndërbeu

Spiropali: Patjetër.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img