Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
4.1kmh
20 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
32 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Elisa Spiropali i dedikon fjalët e ëmbla vajzës së saj, ja si e uron për 6-vjetorin e lindjes (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

af92dec880edc6e14fc3a49e785b2736

Ministrja e Shtetit për Marrëdhënien me Parlamentin, Elisa Spiropali ka publikuar një foto të vajzës së saj.

Ajo i ka uruar 6-vjetorin vajzës së saj, përmes një postimi në rrjetet sociale. Spiropali shkruan se e ka patur gjithmonë pranë dhe gjithmonë do ta ketë.

Postimi i plotë:

Nalta ime, sot je 6 vjeçe.

Të kam patur gjithmonë pranë, dhe gjithmonë do të të kem. Edhe para se të të shihja grimcë në ekranin e vogël të ekografisë, edhe pasi të mos jem.

Gëzuar Ditëlindjen zemra e mamit.

Ji gjithmonë vetja.

eklsa.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img