Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Eliona Pitarka thyen “rregullat e plakave” dhe qeth vajzën pa mbushur 1 vjeçe, i vërshojnë mesazhet: Është gjynaf…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Eliona Pitarka disa muaj më parë solli në jetë vogëlushen e saj Galën dhe që prej atij momenti ato janë bërë dy shoqe të ngushta me njëra-tjetrën. Nëse vizitojmë Instagramin e Elionës, çdo ditë fotot dhe storyt që dominojnë janë ato të Galës.

Ndryshe nga vip-at e tjerë, aktorja që prej momentit që e solli në jetë vajzën e saj nuk ia ka fshehur portretin duke e prezantuar kështu me të gjithë “Pupushen” ashtu si ajo e thërret me përkedheli.

Sërish Eliona ka vepruar kundër rrymës dhe në këto ditë të nxehta korriku ka vendosur që Galën ta qethë. Epo, të gjithë e dini që dikur “plakat” thonin që pa mbushur 1 vjeç fëmija nuk duhet qethur, mirëpo Elionës nuk është se i ka interesuar shumë kjo gojëdhënë.

Të shumtë kanë qenë ata ndjekës që e kanë kritikuar Elionën për këtë veprim duke i thënë se: Është gjynaf pa bërë vitin goca.

Më shumë

spot_img