Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Eliona Pitarka publikon FOTON intime me bashkëshortin e saj, tregon barkun e rrumbullakosur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

935f866690870bcc6106c61762311159

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka po përjeton muajt e shtatzënisë, pasi pritet të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo ka publikuar një foto intime me bashkëshortin e saj, përpara se të flejnë gjumë.

Po ashtu, Eliona ka bërë edhe një album fotografik me foto gjatë shtatzëninë, e veshur me geta të zeza dhe një bluzë të bardhë.

“Një nënë është gjithmonë fillimi. Ajo është mënyra se si fillojnë gjërat”,- shkruan Eliona bashkëngjitur fotos.

eli_1.jpg

eli_2_copy.jpg

 

Më shumë

spot_img
spot_img