Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Eliona Pitarka publikon foto pa makeup: I dashuri im mendon se jam e mrekullueshme

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ab37c20018fc9d105754501582d36a92

Aktorja e njohur Eliona Pitarka është padyshim një nga vajzat më bukuroshe të shoëbizit dhe ndër më të komentuarat.

Pak kohë më parë Eliona deklaroi se është në një lidhje, por identitetin e të dashurit vendosi mos ta tregojë.

Ditën e sotme ai i ka bërë Elionës disa foto që i kanë lënë fansat e saj pa fjalë.

Aktorja shfaqet pa makeup, siç nuk e shohim zakonisht dhe duket shume  eëmbël.

‘I dashuri im mendon se jam e mrekullueshme pa makeup. Ai më tha ‘Dukesh e bukur pa makeup, më lër të të bëj disa foto’, shkruan Eliona.

 

auto_-640-0-5d1292c37d3e51561531118.jpg

 

auto_-640-0-5d1292c40d8ec1561531118.jpg

Screenshot_2.jpg

 

 

 

 

 

 

Më shumë

spot_img
spot_img