Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Eliona Pitarka prezanton të dashurin, i uron ditëlindjen me puthje dhe përqafime (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0948138da62aa30612d18c29c2434083

Eliona Pitarka është një prej aktoreve më të dashura nga publiku shqiptar, përveç aftësive në skenë, dhe për format e saj trupore.

Aktorja e cila është treguar përherë e rezervuar kur flitej për jetën private. Por mesa duket Eliona nuk ka duruar më, së fundmi ajo ka surprizuar fansat me një InstaStory të publikuar në profilin e saj.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime”, ka shkruar ajo në videon e publikuar, ku uron të dashurin e saj, ndërsa të dy shihen duke u puthur dhe përqafuar.

Screenshot_3.pngScreenshot_2.png

Më shumë

spot_img
spot_img