Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Eliona me lot në sy tregon momentin më të dhimbshëm pas lindjes së Galës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur, Eliona Pitarka katër muaj më parë është bërë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e ka quajtur Gala.

Nga moment i lindjes, këngëtarja nuk na i ka kursyer fotot e ëmbla me të voglën e saj. Eliona së fundmi ka zhvilluar një bashkëbisedim me njekësit e saj.

Një ndër pyetjet ishte “a pate probleme me gjoksin në fillim me Galën? Dhe si e zgjidhe”. Aktorja nuk ka nguruar të kthej përgjigje, teksa ka postuar edhe një foto ku shihet e përlotur.

“Këtu kam qenë duke qarë. Kisha një javë me temperaturë 40. M’u bllokua gjiri. Ka qenë muaji i parë. Po, kam vuajtur muajin e parë goxha. Mora antibiotikë,” rrëfen ajo.

Më shumë
spot_img
spot_img