Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

Elia Zaharia Leka në rolin e Princeshës tregon se çfarë ka ndryshuar nga martesa, por ka edhe dy dëshira

spot_img

Lajme të ngjashëm

Në mikrofonin e INTV në backstage të Këngës Magjike bashkëprezantuesja e këtij festivali, Elia Zaharia Leka ka folur për jetën e saj të re si gruaja e Princ Lekës. 

“Asgjë nuk ka ndryshe në përditshmëri. Unë dhe princ Leka nuk e kemi dnryshuar jetën. Ruajmë të njëjtët miq që kemi pasur gjithmonë, të njëjtën përditshmëri, rutinë. Duam pot ë njëjtat gjëra. Po të njëjtat ushqime.

E vetmja gjë që ndryshon dhe bëhet interesante janë momentet kur kemi udhëtime jashtë në evente të ndryshme që janë në familjet mbretërore ku jemi ftuar apo udhëtojmë.

Do kisha dëshirë të bëja muzikë, sepse skena e muzika janë frymëzuese gjithmonë. Unë nuk do ta vija kurorën në skenë, jo, jo. Kam bërë disa balada rock, por jo me kurorë.

Do të doja shumë të kishim një takim me Spirit Voice. Ne kemi tentuar disa herë të rikthehemi. Por gjithmonë ka dalë ndonjë problem. Ose ka qenë Dorina e pamundur për tu kthyer, ose njëra nga ne të dyja. Megjithatë, sa herë takohemi jemi po aq mikesha sa më përpara. Flasim gjithmonë me njëra tjetrën dhe gjithmonë e evokojmë atë kohë apo edhe dëshirën për tu rikthyer” thotë ajo për mikrofonin e Intv. 

Më shumë


spot_img
spot_img