Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

Elhaida Dani homazh për muzikën e Flori Mumajesit: Faleminderit (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Ndërkohë që të gjithë prisnin që këngëtarja e njohur Elhaida Dani të merrte pjesë në festivalin ‘Kënga Magjike’, ajo u tërhoq.

Askush nuk e kuptoi arsyen e vërtetë, por vetëm pak minuta më parë Dani ka postuar në rrjetet sociale një video ku shfaqet duke kënduar këngën fituse të Flori Mumajesit ‘Plas’.

‘E kam lejuar veten të këndoj atë këngë që e kam dashuruar me dëgjim të parë… Atë këngë që nuk e dija që mungonte në jetën time… Atë këngë që do kisha dashur shumë ta kisha shkruar vetë !

Ky cover është një homazh për Flori Mumajesit dhe për muzikën që na ka dhuruar në gjithë këto vite !

Faleminderit Flori , uroj ta pëlqesh këtë version të këngës tënde.

Uroj ta pëlqeni të gjithë ju’ shkruan Elhaida Dani.


Më shumë