Tirana
few clouds
10.3 ° C
10.3 °
10.3 °
66 %
2kmh
20 %
Enj
19 °
Pre
20 °
Sht
17 °
Die
21 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

Elgit Doda poston foton e ëmbël duke ushqyer të birin, Klea bën komentin epik

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak muaj më pare këngëtarja Klea Huta dhe bashkëshorti i saj Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë.

Klea solli në jetë djalin e tyre të cilin e pagëzuan me emrin Krid.

Çifti herë pas here poston foto me të voglin e tyre, ku marrin komente të shumta nga miqtë. Së fundmi Elgiti ka postuar një foto ku shfaqet me të birin në krah duke e ushqyer, shoqëruar me një emoji zemre.

Mes komenteve të shumta, nuk ka munguar ai i Kleas e cila shkruan “Bota ime”, krahas fotos së postuar nga këngëtari.

174280776 293410112251522 7479641046172899972 n
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img