Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Eleni Foureira shijon shtatzaninë, këngëtarja pozon me barkun e rrumbullakosur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira po kalon një periudhë të veçantë në jetën e saj pasi është shtatzënë me fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja ditët e fundit poston shpesh foto, duke nxjerr në pah barkun e saj të rrumbullakosur. Elni pozon me një fund të gjatë dhe një xhaketë lëkure ngjyrë kafe me një hapje përpara, Eleni Foureira me humor shkruan se veshja e saj përputhet me… derën para së cilës pozon.

Prej disa kohësh qarkullonin zërat se Eleni Foureira dhe partneri i saj futbollist, Alberto Botia do të bëhen prindër për herë të parë, poi vetë çifti nuk e kishte konfirmuar. Vetëm pak javë më parë aktorja postoi një foto, ku shiehn në shtrat me partnerine  saj teksa shkrunte “+1”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Eleni Foureira (@foureira)

Më shumë


spot_img

spot_img