Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Eleni Foureira pozon me bikini, tregon linjat se*si nga maja e ndërtesës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është mjaft e komentuar në mediet greke dhe jo vetëm.

Eleni ka ditur gjithmonë të tërheqë vëmendjen e ndjekësve, duke postuar foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet muzikore.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa foto, ku shfaqet me rroba banjo, duke nxjerrë në pah linjat perfekte të trupit nga maja e një ndërtese.

34-vjeçarja ma marrë shumë pëlqime dhe komente në fotot ku duket shumë sensuale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img