Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Eleni Foureira nuk e fsheh më, poston foto me futbollistin që i ka vjedhur zemrën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është një ndër emrat më të komentuar nga mediat greke dhe jo vetëm. E suksseshme në muzikë dhe diskrete në jetën private, Eleni ka ditur gjithmonë se për çfarë t’i bëjë mediat të flasin për të.

E kësaj here, ajo ka vendosur që portalet “ të shpërthejnë” për marrëdhënien e saj me futbollistin Alberto Botian.

Ajo ka publikuar disa foto me partnerin e zemrës duke i treguar të gjithëve se sa shumë të dashuruar janë. Eleni dhe Alberto kanë shumë kohë bashkë dhe kanë zgjedhur që ta mbajnë larg vëmendjes të publikut marrëdhënien e tyre.

Më shumë

spot_img
spot_img