Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
6.7kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Eleni Foureira ‘çmend’ grekët, prezanton emisionin me një fustan mjaft provokues (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8d7ade425e2df5bfb634979ff39b6c82

Eleni Foureira bëri një paraqitje mahnitëse në një emision televiziv të premten në mbrëmje, duke i bërë shikuesit dhe përdoruesit e mediave sociale ta hyjnizonin atë!

Këngëtarja – prezantuese, këtë herë zgjodhi një fustan mini argjendi nga Celia Kritharioti Couture dhe e ndërthuri atë me një sandale të lartë jargavan e cila i nxirrte në pah këmbët e hijshme.

Flokët e gjatë i binin drejt mbi shpatulla, ndërsa make-up përqendrohej në sytë e saj, në stilin smokey dhe buzëkuqin nudo.

Shikuesit e emisionit vërshuan me komente në rrjetet sociale duke e komplimentuar për pamjen e saj joshëse.

1.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img