Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Eleni Foureira bëhet nënë për herë të parë

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira është bërë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë foshnjën e saj.

Mediet greke shkruajnë se ajo dhe dhe partneri i saj, Alberto Botia, janë bërë prindër të një djali, i cili erdhi si një bekim në jetën e tyre.

Lajmi për shtatzaninë u bë me dije nga vetë këngëtarja gjatë muajit nëntor, ku postoi disa foto me barkun e rrumbullakosur pranë partnertit të saj.

Më shumë