Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

Elektrizoi Eurovizion-in dhe u kualifikua në finale, flet Eugent Bushpepa: Kur shihja flamujt shqiptarë në sallë…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Artikulli paraprakKoha Jone
Artikulli tjetërFoto e ditës
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img