Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Elbasani në “shtetrrethim”, ngrihen dy postblloqe policie në afërsi të vendit ku u ekzekutua Everest Caka

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Forca të shumta policie kanë “pushtuar” Elbasanin pasditen e sotme, teksa mësohet se janë ngritur dy postblloqe në afërsi të vendit ku u ekzekutua Everest Caka.

41 vjeçari u ekzekutua në një atentat me armë zjarri dy ditë më parë teksa po udhëtonte me makinë së bashku me bashkëshorten, e cila u plagos në dorë.

Viktima sapo ishte kthyer nga Spanja, ndëkrohë që në polici janë shoqëruar disa persona, por ende nuk ka një autor të dyshuar për ngjarjen. Një prej shumë të arrestuarve ka qenë dhe 37-vjeçari Mirjan Dedja. Ai u shoqërua nga policia e Elbasanit teksa po qëndronte në banesën e tij për dyshimet se mund të ishte i implikuar për vrasjen e Everest Cakës. Ai u mbajt më tepër se 36 orë në komisariat, por më pas u arratis nga komisariati, teksa i bën apel policisë që të zbardhë ngjarjen pasi ai nuk ka asnjë lidhje me vrasjen e viktimës, sepse e kishte shok.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img