Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Elbasani blindohet nga makinat e policisë, kryeministri Edi Rama pritet të shkojë së shpejti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4b641c3f0ac7bae4e3a2c5ded695ca9b

Elbasani është blinduar nga forca të shumta policie, që janë pozicionuar në pikat hyrëse dhe dalëse të qytetit.

Sipas informacioneve për mediat, kryeministri Edi Rama pritet që të mbërrijë në një nga restorantet e lagjes Kala.

Ai do të prezantojë aty listën e kandidatëve për deputetë në këtë qark. Makinat e policisë janë pozicionuar përballë Kalasë për të pritur Ramën.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img