Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
spot_img

Ekzekutoi Ridvan Ramazanin, gjykata e Shkodrës le në burg Hydajet Mehmetajn

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masën dënimin me burg për Hydajet Mehmetaj, një prej ekzekutorëve të Ridvan Ramazanit.

Mehmetaj u paraqit sot në gjykatën e Shkodrës në masa të rrepta sigurie.

Kujtojmë që Hydajet Mehmetaj është arrestuar dy ditë më parë si vrasësi i Ridvan Ramazanit, ngjarje e ndodhur më 28 nëntor të vitit 2020.

Policia ka shpallur në kërkim vëllain e tij, Duel Mehmedaj, i cili ndodhet akoma në arrati. Personat në fjalë akuzohen për ekzekutimin e Ridvan Ramazanit.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img