Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

Ekzekutoi Arben Bilalin, DALIN PAMJET: Si u arrestua ‘i forti’ i ‘Myslym Shyrit’

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin pamjet e arrestimit të Gjergj Cukalit, autori i dyshuar për vrasjen e ish-policit Arben Bilali në Tiranë.

40-vjeçari është personazh i njohur për policisë. Ai është arrestuar disa herë, ndërsa njihet në kryeqytet si ‘i forti’ i ‘Myslym Shyrit’.

Njoftimi i policisë:

Policia e Tiranës, pas një pune të mirëorgranizuar në bashkëpunim me Prokurorinë, kanë bërë zbardhjen dhe dokumentimin me prova ligjore të ngjarjes së ndodhur në datën  30.01.2019, ku në rrugën “Isuf Banka”, në Tiranë, mbeti i vrarë 50-vjeçari A.B.

Bazuar mbi provat e grumbulluara  Policia e Tiranës organizoi operacionin duke e finalizuar me vënien në pranga të autorit të dyshuar GJ.C. 40 vjeç.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/ekzekutoi-te-dera-e-shtepise-arben-bilalin-kush-eshte-gjergj-cukali-i-forti-i-myslym-shyrit-dhe-mik-i-shullazit-166372

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img