Tirana
scattered clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
75 %
3.1kmh
40 %
Mër
7 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
13 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Ekzekutohet me dy plumba shqiptari në Greqi, u gjet i pajetë nga pronari (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

66958ac0e112bb1173f2a43fd74b429d

Një emigrant shqiptar është ekzekutuar me dy plumba në Greqi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Kariani, Kavala, ku është gjetur i vrarë shqiptari 58-vjeç.

Mësohet se 58-vjeçari është qëlluar me dy plumba në kokë. Ai punonte në mbledhjen e ullinjve, kur është gjetur i pajetë në parcelë nga pronari i tij.

58-vjeçari, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije punonte prej disa vitesh në këtë zonë dhe njihej si një person i mirë, punëtor dhe pa probleme.

Trupi i tij u dërgua në morgun e spitalit të Kavallës për ekzaminim mjeko ligjor, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img