Tirana
scattered clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
40 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
18 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Ekzekutohet me 6 plumba në derë të shtëpisë biznesmeni grek, autorët e qëllojnë në kokë dhe largohen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një biznesmen grek është ekzekutuar pranë shtëpisë së tij mëngjesin e kësaj të shtune.

45 vjeçari Kostas Tsaftaride, u qëllua me 6 plumba jashtë shtëpisë së tij në Thebes. Mediet greke raportojnë se ai mori dëmtime të shumta në kokë dhe trup, ç’ka i shkaktuan atij vdekjen e menjëhershme. 

Autorët u larguan me një makinë blu nga vendngjarja, ndërsa policia ka nisur menjëherë hetimet për identifikimkin dhe kapjen e autorit/ve, si dhe  po kërkon video nga kamerat e sigurisë në zonë, apo dhe dëshmi nga të afërmit e miqtë e 45 vjeçarit të vrarë.

Kostas Tsaftaride kishte një kompani ndërtimi dhe një biznes tjetër që jepte makina me qira.

Më shumë

spot_img