Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
3.6kmh
40 %
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

EKZEKUTIMI TE KRISTALI/ Hekuran Billa kishte 5 ditë që ishte kthyer nga Belgjika, vrasësit e kishin ruajtur gjatë gjithë kohës (DETAJE TË REJA)

spot_img

Lajme të ngjashëm

f4c8ae872df26bfaebc6eb21700c5ec3

Zbardhen detaje të reja nga vrasja e 40 vjeçarit Hekuran Billa, mbrëmjen e djeshmem rreth orës 22:00 në zonën e Komunës së Parisit, pranë qendrës Kristal.

Bëhet me dije se viktima kishte 5 ditë që ishte kthyer nga Belgjika dhe autorët të cilët ende nuk janë identifikuar e kishin ruajtur gjatë gjithë kohës, derisa kanë gjetur momentin më të përshtatshëm për të ekzekutuar.

Billa i cili jetonte në Domje, pranë qendrës Kristal ku ndodhi dhe atentati kishte shkuar të takojë motrën e tij, e cila jeton në këtë zonë.

Kujtojmë se makina e bardhë tip “BMW X6” me të cilin udhëtonte viktima ka humbur kontrollin dhe është përplasur me dy makina të tjera, pasi drejt shoferit është qëlluar me armë zjarri.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/1-vit-me-pare-u-lirua-nga-burgu-zbardhet-e-shkuara-kriminale-e-hekuran-billes-ne-angli-perplasja-me-rivalet-dhe-vrasja-ne-klubin-e-nates-209982

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/detaje-te-reja-nga-atentati-te-komuna-e-parisit-policia-dyshon-per-vrases-me-pagese-210000#

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/xhami-i-shoferit-shoshe-nga-plumbat-detaje-te-reja-nga-atentati-te-komuna-e-parisit-autoret-djegin-makinen-ne-preze-foto-209981

Më shumë

spot_img